خدمات

آموزش

مجموعه میو پیشی بخش آموزش را با هدف آموزش نحوه تولید امکانات برای حیوانات از قبیل خانه، لانه، جای خواب، انواع لباس و اسباب بازیهای حیوانات ایجاد کرده است. اما در حال تدارک محل برای باشگاه آموزشی، پرورش و تربیت حیوانات خانگی بوده و بزودی خبرهای خوشی را برای صاحبان حیوانات خانگی خواهد داشت.

خانه حمایت

مجموعه میو پیشی با هدف حمایت از حیوانات تاسیس شده و جهت رعایت حال حامیان و صاحبان حیوانات کل سود حاصل از خدمات این مجموعه را صرف حمایت و نگهداری از حیوانات بی پناه، مصدوم، بیمار و معلول می کند، بنابراین در راستای همین اهداف، اقدام به راه اندازی خانه حمایت نموده است.

فروشگاه

فروشگاه اینترنتی میو پیشی، با هدف ایجاد بزرگترین، کامل ترین و به روزترین مرکز خرید آنلاین کالا و خدمات حیوانات خانگی راه اندازی و به عنوان تولید کننده جای خواب، تشک، کلبه، لانه، خانه، چادر خواب، اسکرچر، تولید عروسک و لوازم تزئینی مخصوص حیوانات صاحب برند است.

پت واش

بزودی پت واش میو پیشی، سالن آرایش و پیرایش حیوانات خانگی با جدیدترین تجهیزات آرایشگاهی، فضای کافی و زیبا، میزهای استاندارد مخصوص اصلاح، وان شستشو مخصوص حیوانات، سیستم تهویه مناسب و بهترین وسایل آرایش و پیرایش در خدمت حامیان و دوستداران حیوانات خواهد بود.

آتلیه عکاسی

بزودی آتلیه تخصصی عکاسی حیوانات خانگی میو پیشی با فضای زیبا و اختصاصی برای انواع پت و معماری داخلی مناسب و تجهیزات مدرن عکاسی و فیلمبرداری در خدمت حامیان و دوستداران حیوانات خانگی خواهد بود. همچنین میو پیشی آمادگی خود را جهت ارائه خدمات حضوری در محل زندگی پت شما اعلام می نماید.

مشاوره

مجموعه میو پیشی با افتخار و کاملا رایگان، ضمن انتقال تجربیات، مشاوره و راهنمایی در زمینه حفظ و نگهداری و آسایش حیوانات با قصد اطلاع رسانی صحیح به دنبال افزایش آگاهی در خصوص رفتار با حیوانات و طرز صحیح نگهداری از آنها می باشد و هدف اصلی خود را فراهم کردن رفاه برای حیوانات و صاحبان آنها قرار داده است.