روش‌ های پرداخت

مجموعه میو پیشی به منظور ارائه بهترین خدمات، شیوه های پرداخت متفاوت و متنوعی برای رعایت حال شما مشتریان خود در نظر گرفته که به شرح زیر اعلام میگردد.

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همه کاربران به راحتی می‌توانند با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب و داشتن اطلاعات کارت بانکی خود، پس از ورود به سایت و انتخاب و ثبت سفارش و انجام مراحل خرید و کامل کردن سبد خرید و تکمیل فرم و انتخاب نحوه ارسال، به درگاه بانک منتقل شده و از طریق درگاه اینترنتی بانکی در سایت، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و خرید خود را کامل نمایند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی، پردازش و ارسال می‏‌شود.

 

 

هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر را باید داشته باشید تا پس از وارد کردن این اطلاعات و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

شماره ۱۶ رقمی کارت

این شماره، بر روی کارت همه بانک‏‌ها درج شده است.

رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. رمز دوم با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید تفاوت دارد. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به شعب بانک خود مراجعه کرده و خدمات مربوط به رمز را دریافت نمائید و یا از طریق دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود و بخش عملیات رمز، رمز یک بار مصرف خود را ایجاد و دریافت نمایید.

کد CVV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.

تاریخ انقضاء

تاریخ انقضاء روی کارت‌های بانکی حک شده است

پرداخت از طریق کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه اینترنتی فروشگاه میو پیشی را ندارند می‌توانند پس از ثبت سفارش، وجه سفارش خود را به شماره کارت‌ قید شده در این قسمت کارت به کارت نموده و پرداخت خود را به اطلاع واحد فروش برسانند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد.

پرداخت در محل فروشگاه

خریداران محترم با حضور و انتخاب کالای مورد نظر خود در محل فروشگاه میو پیشی، مبلغ مذکور را بصورت نقدی و یا از طریق دستگاه پوز بانکی پرداخت نمایند.

 

پرداخت در محل فروشگاه میو پیشی