مقررات و شرایط استفاده

قوانین عمومی
فروشگاه اینترنتی کالا و خدمات حیوانات خانگی میو پیشی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران و مجموعه‌ قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت داشته و کاربران محترم نیز موظف به رعایت قوانین و مقررات مرتبط با خود هستند.

مشتری
ورود کاربران به وب‏‌سایت میو پیشی و استفاده از خدمات میو پیشی و ثبت سفارش به معنای اطلاع کامل و پذیرفتن تمامی شرایط و قوانین از سوی کاربر است.

ثبت نام
کاربران متعهد می شوند برای استفاده از خدمات فروشگاه میو پیشی، اطلاعات خود را هنگام ثبت‌نام به صورت صحیح وارد نمایند و فرم سفارش را به طور کامل تکمیل کنند، در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، هیچ مسئولیتی متوجه مجموعه میو پیشی نخواهد بود و سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس دقیق، ایمیل و شماره تماسهای همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است.
همچنین، مشتریان میتوانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند، بنابراین چنانچه فردی به جز سفارش دهنده در مراجعه به آدرس معرفی شده نسبت به تحویل گرفتن کالا اقدام نماید، نماینده مجاز سفارش دهنده تلقی شده و مجموعه میو پیشی مسئولیتی برای شناسایی رابطه آن فرد با سفارش دهنده نداشته و کالا تحویل شده تلقی خواهد گردید.

ثبت سفارش، خرید و ارسال سفارش
فروشگاه اینترنتی کالا و خدمات حیوانات خانگی میو پیشی با افتخار و احترام، آماده دریافت سفارش های اینترنتی مشتریان در هر ساعت از شبانه روز بوده و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.

در نظر داشته باشید خرید اینترنتی و ثبت سفارش فعلا فقط برای شهر اردبیل می باشد و بزودی علاوه بر ارائه خدمات به همشهریان خود در اردبیل و کل استان، امکان خرید و ثبت سفارش محصولات به حامیان و علاقمند و دوستداران حیوانات در کل کشور فراهم می گردد.

چنانچه سفارش مشتری تا ساعت ۱۸ روز کاری به ثبت برسد، تحویل در شهر اردبیل در همان روز و در کل استان اردبیل، فردای روز ثبت سفارش تحویل داده خواهد شد و در کل کشور حداکثر تا سه روز کاری به استثنای روزهای تعطیل تحویل داده خواهد شد.در ضمن کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در روزهای تعطیل در اولین روز عادی بعد از تعطیلی پردازش خواهد شد.

کاربران باید هنگام خرید، ابتدا در سایت ثبت نام کرده و اطلاعات کامل و صحیح خود یا شخص تحویل گیرنده کالا را در فرم سفارش وارد نمایند تا سفارش مورد نظر مشتری طبق آدرس پستی، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت با دریافت کارت شناسایی معتبر تحویل داده شود.

در صورت بروز هرگونه خطا و مشکل، میو پیشی طبق صلاحدید خود، مجاز به بلا اثر نمودن سفارش یا قطع فروش محصولات خود به هر دلیلی بوده و مشتری در این خصوص هیچ ادعایی نخواهد داشت. البته در مواقعی که مشکل به وجود آمده برای سبد خرید در پرداخت نهایی و تسویه صورت گرفته باشد، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت به حساب مشتری واریز خواهد شد.

انصراف از خرید
در صورتی که انصراف از خرید و اطلاع به واحد پشتیبانی قبل از ارسال سفارش باشد، هزینه هایی متوجه مشتری نخواهد بود. اما اگر مشتری پس از دریافت کالا، انصراف دهد، برگرداندن کالا تنها در صورتی امکان‌پذیر است از آن استفاده نشده باشد و در شرایط اولیه بسته بندی خود باشد، در ضمن هزینه های ارسال و بازگرداندن کالا به عهده مشتری خواهد بود.

خسارت در هنگام حمل و نقل
بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و مجموعه میو پیشی تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

نحوه تحویل
در حال حاضر امکان دریافت مبلغ کالای سفارشی در محل مشتری، طبق شرایط فروشگاه اینترنتی کالا و خدمات حیوانات خانگی میو پیشی وجود ندارد و لازم است مشتری مبلغ سفارش‌ها را از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه نماید.

تحویل سفارش در مکانهایی که به صورت سیار و عمومی هستند امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و بدون نقص و قابل استناد باشد. مشتری موظف است برای دریافت سفارش دم درب اصلی ساختمان حضور پیدا کند.

در ضمن فروشگاه اینترنتی کالا و خدمات حیوانات خانگی میو پیشی مسئولیتی برای شناسایی رابطه شخص تحویل گیرنده کالا با سفارش دهنده نداشته و کالا تحویل شده تلقی خواهد گردید.

نمایندگی
مجموعه میو پیشی در هیچ جایی از کشور نمایندگی یا شعبه فروش ندارد و کلیه خدمات و تراکنش‏‌های مالی در دفتر مرکزی اردبیل پردازش و انجام می‏‌شود.

فورس ماژور
تمامی شرایط و قوانین مطرح شده برای شرایط عادی است و در صورت بروز هرگونه از موارد فورس ماژور، مجموعه میو پیشی هیچ گونه مسئولیتی ندارد.