دام کوچک

بهترین پرندگان خانگی

سه مورد از بهترین پرندگان خانگی

اگر خواستید یکی از بهترین پرندگان خانگی یا پرنده زینتی داشته باشید ما سه مورد از بهترین پرندگان خانگی را به شما معرفی می کنیم اما بایستی همه عوامل و جوانب نگهداری را بررسی کنید.

مواردی که باید قبل از نگهداری از پرندگان خانگی در نظر بگیرید: نیازهای اجتماعی، هزینه مراقبت از آن پرنده، میزان سر و صدای آن و مهمتر از همه، گونه پرنده

بهترین پرندگان خانگی
قناری

قناری

در ابتدای لیست بهترین پرندگان خانگی قرار دارد، چون آواز خوش و دلنشینی دارد و به تعامل کمی نیاز دارد و با مراقبت و نگهداری مجموعی از آنها و پرورش آن می توان کسب و کار ایجاد کنید یا به عنوان پرنده زینتی، آرامش را به خانه هایتان به ارمغان بیاورید.

از ویژگی های قناری سالم می توان به جست و خیز، چشمان پر فروغ، حرکات با نشاط، پرهای تمیز و ناخن‌ها و انگشتان سالم اشاره کرد.

بهترین پرندگان خانگی
طوطی

طوطی

طوطی کوچک دم دراز به عنوان یکی از بهترین پرندگان خانگی بشمار می‌رود. آنها در نزدیکی مزارع و کشتزارها در مناطقی که درخت دارد زندگی می‌کنند و نگهداری و مراقبت از آنها نسبتاً آسان و لذت بخش است.

طوطی ها می توانند یاد بگیرند و صحبت کنند و به دلیل شخصیت ملایمی که دارند به راحتی با صاحب خود پیوند برقرار می‌کنند. به دلیل اینکه این پرندگان، کوچک و ظریف اند باید با او درست و اصولی رفتار کنید و به افرادی که با او در ارتباط خواهند بود درست رفتار کردن را آموزش دهید.

طوطی ها به رژیم غذایی سالم و منظم نیاز دارند که حاوی سبزیجات برگ دار و مقداری دانه است. آن ها ۵ تا ۱۰ سال عمر میکنند که رژیم غذایی مناسب نیز در افزایش طول عمر آنها خیلی مهم و ضروری است.

بهترین پرندگان خانگی
عروس هلندی

عروس هلندی

از خانواده طوطی های کاکل دار است و کوچکترین عضو این خانواده به لحاظ جثه است و محبوبیت زیادی در سطح جهانی دارد.
عروس هلندی بعد از مرغ عشق محبوب ترین پرنده زینتی محسوب می شوند. اینها می توانند صحبت کنند، سوت بزنند و کارهایی بکنند که برای کودکان شما لذت بخش باشد. آنها همچنین می توانند در تعامل با کودکان بزرگتر نیز خوب عمل کنند.
تامین کردن رژیم غذایی متعادل، تامین روزانه آب شیرین، تمیز کردن قفس و تعامل با او از جمله مسئولیت های شما برای نظارت و مدیریت بر زندگی اوست تا سالم و قوی زندگی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *