خانه حمایت

مجموعه میو پیشی با هدف حمایت از حیوانات تاسیس شده و جهت رعایت حال حامیان و صاحبان حیوانات کل سود حاصل از خدمات این مجموعه را صرف حمایت و نگهداری از حیوانات بی پناه، مصدوم، بیمار و معلول می کند، بنابراین در راستای همین اهداف، اقدام به راه اندازی خانه حمایت نموده است.

میو پیشی، کسانی را که از این سایت خرید می کنند عضو خانه حمایت می داند، این خانه حمایت در شکل های مختلف علاوه بر حمایت تمام جانبه از حیوانات، به یاری حامیان و دوستداران حیوانات بی پناه آمده است.

مجموعه میو پیشی بدون هیچ وابستگی به گروه و ارگانی از آنجا که در زمینه نگهداری حیوانات و تأمین مایحتاج آنها فعالیت میکند، بر روی هدف خود که حمایت از حیوانات، رفع مشکلات و نیازهای این موجودات بی دفاع و بی پناه می باشد تمرکز کرده است.

خدمات این بخش

  • واگذاری
  • سرپرستی
  • کمک به درمان
  • فعالیت های گروهی
  • تعیین بسته های حمایتی
  • کمک های نقدی و غیر نقدی به پناهگاه ها
  • امداد رسانی به حيوانات در سوانح و حوادث پيش بينی نشده

واگذاری

مجموعه میو پیشی برای نجات حیوانات درمانده، بی پناه و یتیم اقدام به ایجاد بستر مناسب برای آشنایی افراد با حیوانات مورد نظر نموده تا در صورت علاقمندی و داشتن شرایط مورد نظر افراد، واگذاری حیوانات انجام پذیرد.

سرپرستی

مجموعه میو پیشی پس از اعلام تمایل طرفین، با هماهنگی، ملاقات حضوری ترتیب داده و کلیه مدارک گرفته و آرشیو می شد و توافق نامه ای بین طرفین امضا می شود و حداقل تا یک سال سلامت حیوانات خانگی به سرپرستی گرفته شده را رصد می کند.

کمک به درمان

معرفی به کلینیک های درمانی مناسب و کمک به درمان حیوانات بی پناه، مصدوم، بیمار و معلول

فعالیت های گروهی

میو پیشی در تمامی فعالیت هایی که باعث رشد فرهنگ حمایت از حیوانات باشد همکاری و مشارکت می نماید.

تعیین بسته های حمایتی

میو پیشی خود پیش قدم ارسال کمک مالی جهت نجات و حمایت حیوانات بوده و در این راه علاوه بر اختصاص تمام سود حاصل از فروش محصولات پت شاپ، بسته های غذایی خشک و غذایی گرم را بین حیوانات توزیع می نماید.

کمک های نقدی و غیرنقدی به پناهگاه ها

مجموعه میو پیشی در همه حال کمک های خود را بصورت نقدی و غیر نقدی به پناهگاه هایی که مورد تایید قرار گرفته باشد ارسال می نماید.

امداد رسانی به حيوانات در سوانح و حوادث پيش بينی نشده

میو پیشی مواظب است تا برای حیوانات اتفاق بدی نیفتد اما در حوادثی که اطلاع پیدا کند حتما در صحنه حاضر می شود و کمک های خود را ارائه می دهد.