01. درباره میو پیشی

فروشگاه اینترنتی میو پیشی، با هدف ایجاد بزرگترین، کامل ترین و به روزترین مرکز خرید آنلاین کالا و خدمات حیوانات خانگی راه اندازی و به عنوان تولید کننده جای خواب، تشک، کلبه، لانه، خانه، چادر خواب، اسکرچر، تولید عروسک و لوازم تزئینی مخصوص حیوانات صاحب برند است.

میو پیشی، مرکزی برای انتخاب کالاهای مورد نیاز برای نگهداری، آسایش و سلامت حیوانات خانگی بوده و علاوه بر ارائه خدمات حضوری به مشتریان خود، فعالیت خود را با مجموعه پرتجربه، حامی حیوانات و علاقمند در کل کشور گسترش می دهد و در نظر دارد با ایجاد بانک اطلاعاتی کامل از نیازهای حیوانات در زمینه های مختلف، علاوه بر تنوع تولید، تلاش می نماید تا معتبرترین محصولات خارجی و داخلی را برای رفع نیازمندی های صاحبان حیوانات تامین نماید.

میو پیشی، با ایجاد پل های ارتباطی در اینستاگرام، تلگرام، یوتیوب، فیسبوک، پینترست، توئیتر، لینکدین، آپارات ضمن انتقال تجربیات در زمینه حفظ و نگهداری و آسایش حیوانات به دنبال افزایش آگاهی در خصوص رفتار با حیوانات و نگهداری از آنها می باشد.

هویت مجموعه اینترنتی mioopishi.com – mioopishi.ir با الگوی خاص رعایت حقوق مشتریان، احترام به حیوانات، گرامی داشتن آنها، ایجاد بستر مناسب برای تهیه محصولات حیوانات خانگی از منابع مورد تایید و سالم و برند های معروف دنیا و همچنین تضمین بهترین کیفیت و اصالت کالا، مناسب ترین قیمت، ارسال سریع و به موقع، پشتیبانی و مشاوره های رایگان به مشتریان عزیز شکل گرفته است.

وب سایت mioopishi.com – mioopishi.ir دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین دارای نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال و مجهز به درگاه امن بانکی و دارای گواهینامه SSL جهت ایمنی کامل تراکنش های مالی آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز می باشد.

02. چگونه کار می کنیم

میو پیشی به عنوان یک بازار کالا و خدمات حیوانات خانگی هم بصورت حضوری و هم بصورت اینترنتی پس از گرفتن هر سفارش، کالای مورد نظر مشتریان را از طریق تیم عملیاتی خود ارسال می کند.

03. هدف ما

ما هر روز سعی می کنیم تا بهترین تجربه خرید را با متنوع ترین محصولات، مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت برای مشتریان فراهم آوریم تا سهمی در آسایش، رفاه و سلامت حیوانات داشته باشیم.

04. دیدگاه ما

دیدگاه کلی ما به آینده روشن است و ماموریت خود را فراهم کردن بستری برای فرهنگ سازی رفتار مناسب در قبال حیوانات و تامین آسایش و سلامتی حیوانات و راحتی حامیان و دوستداران حیوانات می دانیم. برای بهتر شدن به کمک شما مشتریان عزیز و حامیان حیوانات نیازمندیم و همیشه شما را کنار خود می بینیم و از تجربیات شما دوستداران حیوانات استفاده کرده و دست شما را برای یاری حیوانات می فشاریم.

05. ارزش های ما

برای ارزش های خود احترام قایلیم و با مرور و یادآوری آنها، برای نگهداری از آنها همیشه تلاش می کنیم چرا که با این ارزشها ساخته خواهیم شد و آنها را چراغی برای رسیدن به هدف و آینده می دانیم. تغییر را برای توسعه و رسیدن به بهترین ها دوست داریم و سعی می کنیم برای رسیدن به پیشرفت از اشتباهات خود درس گرفته و از آنها یاد بگیریم تا با ارتباطی صادقانه و روشن، اعتماد ایجاد کنیم و برای خانواده حیوانات، پاسخگوی شفاف و خوب باشیم.